50 Shades of Grey - Bogaty zestaw bondage - First Time Bondage Kit

Cena produktu: 275,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 27 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 5,40 zł.


Zestaw do bondage przeznaczony dla osób początkujących, zawierający wszystkie podstawowe akcesoria w wysokiej jakości wykonaniu.

 

Pozwala na spełnienie waszych pragnień i przeniesienie się w atmosferę znaną z książki Pięćdziesiąt twarzy Greya.

 

Na zestaw składają się:

-         cztery pasy do krępowania nóg i rąk

-         opaska na oczy

-         packa do dawania klapsów

 

Satynowe więzy zakończone są metalowymi pierścieniami, pozwalającymi na stabilne i pewne zaciśnięcie się na nadgarstkach lub kostkach. Drugi koniec bez problemu można przytwierdzić na przykład do nóg łóżka.

Rozpostarta przed tobą partnerka z założoną opaską na oczy nie jest świadoma tego, co ją czeka i jakie fantazje spełnicie razem.

Będąca w zestawie packa nadaje się zarówno do delikatnej pieszczoty jak i ostrzejszych klapsów. Jest  świetnie wyważona, przez co dając nią klapsy możesz kontrolować siłę uderzenia by fantazja nie wymknęła się spod kontroli.

Packa ma dwie strony – pokryta statyną daje klapsy lżejsze i bardziej wytłumione, zaś pokryta sztuczną skórą pozwala na mocniejsze uderzenie.

Zapakowane w eleganckie pudełeczko, dzięki czemu zestaw świetnie sprawdzi się jako prezent.

Część oficjalnej kolekcji gadżetów Pięćdziesięciu twarzy Greya, które – wg słów autorki – są dokładnie takie, jak wyobrażała je sobie podczas pisania.