50 Shades of Grey - Metalowe kajdanki

Cena produktu: 122,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.Metalowe błyszczące kajdanki o klasycznym policyjnym wyglądzie. Stal daje mocny uścisk na nadgarstkach, pozwalający w pełni odczuć wrażenie poddania się partnerowi.

Łączą w sobie wygląd typowy dla BDSM z bezpieczeństwem dla użytkowników.

Kajdanki posiadają w komplecie kluczyki a także dźwigienkę z boku obrączki, pozwalającą rozpiąć ją w razie potrzeby jednym ruchem. Na każdej z obrączek  umieszczono logo oraz napis kojarzący się z fantazjami z książki „You. Are. Mine,” - „Jesteś moja”. Obrączki połączone mocnym metalowym łańcuszkiem o długości 8cm. Zapewniają możliwość ruchów w niewielkim zakresie. Idealnie nadają się do użycia w fantazjach bondage wraz z linkami czy sznurami do krępowania.

Część oficjalnej kolekcji gadżetów Pięćdziesięciu twarzy Greya, które – wg słów autorki – są dokładnie takie, jak wyobrażała je sobie podczas pisania.
„Wyciągnął parę kajdanek z dolnej szuflady szafki. Kajdanek! Jego dotyk budzi we mnie dreszcz, rozkoszny, podniecający. Słyszę jak powoli zmierza do mnie, jak bierze moje prawe ramię. Jak przykuwa je. Bezsilna ciągnę za kajdanki, jednocześnie pogrążając się w głębi tego uczucia” - Anastasia Steele

Specyfikacja:
- długość 26,7cm
- długośc łańcuszka
- zamknięcie na kluczyk i zatrzask
- dźwignia bezpieczeństwa
- wykonane z metalu
- eleganckie

Zobacz FILM