Masażer LANCE

Cena produktu: 199,00 zł

Stara cena: 280,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,80 zł.


 

Co czyni Orgazmo Lance wyjątkowym ?

Masażer został wykonany z silikonu medycznego. Powierzchnia jest idealnie gładka i nie posiada śladów łączenia, co gwarantuje komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Wibrator wyposażono w 3 mocne silniczki – dwa w głównym odcinku, a jeden w stymulatorze łechtaczki. Ten wyjątkowy masażer z królikiem przeznaczony jest do intensywnej stymulacji punktów: C i G oraz łechtaczki. Jest to wibrator polecany także miłośnikom przyjemności analnych – dzięki odwróceniu wibratora.

Orgazmo Lance daje możliwość wyboru natężenia i rodzaju wibracji. Posiada 3 tryby intensywności oraz 7 trybów wibracji.

Technologia Aktywacji Dotykiem

Unikalną cechą Orgazmo Lance jest tryb wibracji aktywowanych poprzez dotyk. Dzięki trzem czujnikom umiejscowionym w trzonie wibratora, nie ma potrzeby manualnej zmiany ustawień intensywności wibracji. Masażer automatycznie zwiększy lub zmniejszy wibracje podczas głębszej lub płytszej penetracji.

Wbudowany Akumulator

Wbudowany akumulator litowo-jonowy oraz magnetyczne ładowanie poprzez USB sprawia, iż wibrator jest łatwy w obsłudze. Wystarczy podłączyć produkt poprzez dołączony kabel do urządzenia wyposażonego w port USB, aby naładować masażer.

Produkty marki Orgazmo trafiają w najbardziej wysublimowane gusta, polecane są nawet dla najbardziej wymagających kobiet.


Specyfikacja:

Nazwa: Lance
Materiał: silikon medyczny, PC ABS
Ilość silników: 3
Ilość intensywności: 3
Ilość trybów wibracji: 7
Głośność: <50db
Zasilanie: akumulator litowo-jonowy ładowany magnetycznie poprzez złącze USB
Odporność na wodę: bryzgoszczelny
Wymiary: 222mm x 39mm
Waga: 162g
Aktualnie dostępny kolor: różowy