Share Dildo dla Par - fioletowe + Żel Gratis -

Cena produktu: 339,00 zł

Stara cena:

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 33 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 6,60 zł.


SHARE - Dildo dla Par
naturalnie silny i namiętny 

 Podziel się przyjemnością z bliską Ci osobą. DILDO SHARE to zabawka dla kobiety aktywnej i świadomej swojej seksualności.
 
Wspólna zabawa przyniesie Ci podwójną radość! Dzięki podwójnemu dildo SHARE, partnerki mogą dzielić się ze sobą ponętnymi chwilami i wśliznąć na rozkoszne szczyty ekstazy. 

Aktywna partnerka wprowadza do pochwy krótszą część dildo i częścią dłuższą stymuluje swoją partnerkę lub partnera zabaw. Podczas penetracji pasywnego partnera, aktywna partnerka doświadcza równocześnie stymulacji klitoralnej i delikatnego masażu punktu G.
 
Dildo SHARE można  używać bez specjalnej uprzęży, jest stabilne dzięki uwypikleniu krótszej części.
 
PEGGING - NOWY WYMIAR SEKSU
 
Czym jest Pegging - to akt płciowy, w którym kobiet pentruje analnie mężczyznę za pomocą dildo lub wibratora zamocowanego w pochwie strap off lub uprzęży strap on.
 Pegging pozwala na przełamanie odwiecznego stereotypu i przekonania iż tylko mężczyna ma prawa pentrować, a jego anuns jest "nie do naruszenia".
Nic bardzej mylnego, mężczyzna ma prawo także do wspaniałego orgzmu poprzez stymulację prostaty i gwarancji przedłóżonej satysfakcji.


Dilda firmy FUN FACTORY wykonane są w 100% z silikonu medycznego, nieszkodliwego dla organizmu, stosowanego również m.in. w medycynie. Silikon jest elastyczny, niezwykle odporny, antyalergiczny, neutralny w zapachu. Zastosowanie silikonu ułatwia  pielęgnację.

CECHY PRODUKTU:

- prosty i wygodny w użyciu,
- dla kobiet oraz par mieszanych
- w 100% z najwyższej jakości silikonu,
- stymulacja waginalna i analna,
- łatwy do wprowadzenia,
- stymuluje równocześnie stronę aktywną i pasywną,
- spód w kształcie kołyski daje stabilność, bez ograniczania swobody ruchu,
- idealnie dopasowuje się do ciała,
- hipoalergiczny
- wodoodporny


Nasze Praktyczne Wskazówki 

Zanim zaczniemy przygodę z Dildo Share, uzbrojmy się w cierpliwość i pamiętajmy że seks analny potrafi być bardzo przyjemny ale pod jednym warunkiem - należy zastosować lubrykant gdyż anuns nie wydziela śluzu jak pochwa. 
Należy pamiętać o stosowaniu prezerwatywy jeśli podczas seksu wymieniamy się zabawką z inną osobą.

Pamiętaj: nigdy nie używaj lubrykantu na bazie silikonu, może uszkodzić nie odwracalnie nasze Dlido.
 
Do każdej zabawki firmy Fun Factory jako jedyni dołańczamy Gratis, żel  FUN FACTORY TOYFLUID na bazie wody który jest bezpieczny dla zabawek erotycznych wykonanych z silikonu.

Prosimy zwrócić uwagę na informacje zawarte w instrukcji obsługi. Dziękujemy!

Wymiary:

Długość elementu do wprowadzenia:
Część aktywna: 10 cm
Część pasywna: 16 cm
Średnica końcówki aktywnej: 3,8 cm
Średnica końcówki pasywnej: 3,5 cm