50 Shades of Grey - Koraliki analne - Anal Beads

Cena produktu: 125,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


Jak sama mówi „Właśnie tak wyobrażałam sobie te akcesoria podczas pisania „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Jestem bardzo podniecona faktem, że te zabawki, które powołałam do życia w książce ujrzały światło dzienne i że niosą rozkosz na całym świecie.”

Podczas pieszczot analnych wsuń koraliki do anusa aby uzyskać większą stymulację i pobudzenie partnerki lub partnera. Wyjmowane w czasie szczytowania pomagają osiągnąć dłuższe i mocniejsze orgazmy, niezależnie od płci. Używane przez mężczyzn działają jak masażer prostaty, zwanej czasem męskim punktem G. Gładkie i delikatne w dotyku, wykonane z doskonałej jakości silikonu. Proste w użyciu dzięki zakończonej pętlą rączce, pozwalającej na higieniczne i bezpieczne wkładanie i wyjmowanie. Do akcesoriów wykonanych z silikonu zalecamy używanie żeli nawilżających wodnych, a nie silikonowych.

Pobudzając nowo odkryte strefy erogenne odkryj Pięćdziesiąt Twarzy Rozkoszy, kierując się poradami Christiana jak osiągnąć maksymalny orgazm.
"Patrzyłam na nie z fascynacją i strachem. Wszystkie one...we mnie?? Tam?
Nie miałam pojęcia.
Są bardzo skuteczne, kiedy wyciągniesz je na początku orgazmu - stwierdził rzeczowym tonem.
To dla mnie? - wyszeptałam.
Dla Ciebie - powoli kiwną głową."
Anastasia Steele i Christaian Grey.
 
Specyfikacja:

  • Długość 25,4cm
  • Możliwe do wsunięcia na 18,4cm
  • Obwód 7,6cm
  • Nie zawierają lateksu ani ftalanów.
  • Produkt giętki, wodoodporny.


Link  Youtube