NJOY - Plug analny bardzo duży - Pure Plug 2.0

Cena produktu: 580,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 58 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 58 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 11,60 zł.


Zmysłowe, stalowe plugi Pure możesz z równą rozkoszą używać w sypialni w pojedynkę lub z partnerem jak też nosić w sobie przez dłuższy czas – nawet cały dzień.

Lśniące cacko, którego widok miłośnikom ana  lnych rozkoszy przywołuje uśmiech pożądania na twarzy. Używanie korka analnego pozwala cieszyć się przyjemnym uczuciem wypełnienia odbytu. W trakcie masturbacji zatyczki dodają dreszczyku emocji. Zaś ich powolne wprowadzanie i wyciąganie – szczególnie w czasie orgazmu – dostarcza wyjątkowo silnych wrażeń.
Duża główka jest gwarancją jakże przyjemnego rozciągnięcia anusa a jednocześnie wąziutka i długa nóżka pozwala na włożenie pluga do środka i komfortowe noszenie. Zwieracz zaciska się na nóżce bez fatygi więc plug może pozostawać w tobie w zasadzie dowolnie długi czas. Podgrzej plug w ciepłej wodzie dla zwiększenia doznań :)

Zakończony oczkiem uchwyt zapobiega wejściu zbyt głęboko i jest bardzo wygodny w użyciu jeśli wkładamy i wyjmujemy plug. Model wykonany ze stali, więc jego waga jest odczuwalna i daje naprawdę przyjemne uczucie wypełnienia w tym jakże wrażliwym miejscu.

Śmiało wprowadź plugi analne do swojej sypialni, a napewno nie zaznasz nudy :)

Plug dostępny w czterech wielkościach, kolejno od najmniejszego – modele Small, Medium, Large i 2.0

Krótko i na temat

wyjątkowo piękny kształt
lśniąca gładka powierzchnia
długo utrzymuje temperaturę ( ciepło, zimno)
dowolny lubrykant hipoalergiczny

  •  rozmiar: średni
  •  długość 8,9cm
  •  średnica główki 5,1cm
  •  materiał – stal nierdzewna