Łańcuszek analny - Giletti czarny - Menzzz Toys

Cena produktu: 79,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


Łańcuch analny dzięki swoim rozmiarom i krztałcie pozostawia niezapomniane wrażenia. Ulubiony gadżet wielu osób. Podczas penetracji pozwól partnerowi kontrolować dłógość łańcuszka, a napewno ten rodzaj przyjemności nadobre zagości w waszej sypialni :)

Specyfikacja:

  • Model wodoodporny.
  • Materia: silikon medyczny
  • Kolor: czarny
  • Średnica: 2 - 3,5cm
  • Długość całkowita: 21cm

Do wyrobów silikonowych Manzzz Toys stosujemy tylko środki nawilżające na bazie wody. Nie używamy lubrykantów silikonowych.

Produkty firmy Manzzz Toys wykonane są z silikonu medycznego, wysokiej jakości. To najlepszy i najbezpieczniejszy materiał stosowany w akcesoriach erotycznych, ale również w innych branżach, jak na przykład przetwórstwo żywności czy służba zdrowia.

Silikon odczuwany jest jak naturalna skóra, nagrzewa się bardzo szybko i pozostaje cieplejszy dłużej niż inne materiały zazwyczaj stosowane w branży. Pozbawiony smaku, zapachu, jest też hypoalergiczny i prosty do utrzymania w higienie – czyścić można go za pomocą zwykłej wody z delikatnym mydłem.
W porówniau do innych koralików w całości wykonany z silkonu ( bez sznureczka) dla zachowania higieny i łatwości czyszczenia.

Produkty Manzzz Toys to propozycja pełna innowacji i bezpieczna, przyjazna środowisku  i skuteczna w niesieniu przyjemności. Spełniają wymogi certyfikatów CE oraz wytyczne dyrektywy unijnej RoHS.