YESforLOV - Zestaw Erotyczny Detektyw

Cena produktu: 125,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


Zestaw do zabaw intymnych Erotyczny Detektyw YESforLOV

"Chcę zbadać każdy fragment Twojego ciała, czytać je w mrocznym świetle nocy."
"Będę znaczyć tak małe słowa, że żeby je przeczytać, będę zmuszona nauczyć się ich na pamięć..."

Perwersyjna zabawa w chowanego niewidzialnym pisakiem i sekretną latarką w mrocznych zakamarkach Twojej sypialni... zmysłowa wiadomość napisana jest na skórze, ukryta niemalże gdziekolwiek...

Nowa zmysłowa gra detektywów rozkoszy. Fluorescencyjny pisak, który nie plami prześcieradeł. Napisy są niewidzialne, dopóki nie odkryje ich zmysłowa ultrafioletowa latarka która uzupełnia zestaw. Napisz cokolwiek przyjdzie Ci do głowy, rozkoszną prośbę, frywolne polecenie, żądanie... pożądanie... Twoje ciało stanie się odkrywaną księgą rozkoszy i wspólnych doznań.

Słowa są niewidoczne, choć takie, które chciałabyś wykrzyczeć na cały głos. Wyszeptuj je magicznie i bezgłośnie w sekretnych miejscach na Twoim ciele, pozwól partnerowi odkrywać się i poznawać. Centymetr za centymetrem, latarka ślizga się po skórze, okrywając kolejne karty księgi rozkoszy, a dłonie, usta, język i zęby robią to, co trzeba, by dotrzeć do ostatecznego celu tej gorącej podróży.

Zestaw zawiera:
przezroczysty pisak fluorescencyjny
latarka fluorescencyjna LED + baterie w komplecie (3 szt. LR 41)

Sposób użycia:
nanieść na suchą skórę oznaczenia/napisy pisakiem
chwilę poczekać aż przeschną
oświetlać latarką w ciemności
bezpieczne dla skóry
nieplamiące pościeli
zmywalne

Skład:
ALCOHOL, WATER (AQUA/EAU), DISODIUM DISTYRYLBIPHENYL DISULFONATE, HYDROXYPROPYLCELLULOSE, FRAGRANCE/PARFUM, SODIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, CINNAMAL, CITRONELLOL, EUGENOL.

Środki ostrożności:
Nie aplikować na błony śluzowe, unikać kontaktu z oczami. Używać wyłącznie zewnętrznie.

Wyprodukowane we Francji.
Producent: YESforLOV
sku: YFL01B13